Editoriál

 

Nový rok  (14.1.2005)

No a máme tu nový rok. Ten nám jak už většina tuší přináší aktualizaci ve formě několika článků a odlehčeného vzhledu. Hektické období už pomalu přechází a tak začínám mít víc a víc času na stránky, takže předpokládám, že se již aktualizace budou konat v pravidelnějších intervalech. Malé navnadění na příště. Pracuji na článcích o tvorbě světů. Takže příště tu bude první kapitola. Jinak zamozřejmě příjde dlouho slibovaný nášup recenzí na vše co se fantasy týče.

Slim

 

Zvedání z popela   (24.8.2004)

Po sakra dlouhé odmlce se začínáme pomalu zvedat z popela zastavených webů :) Co najdete v dnešní aktualizaci, není až tak oslav hodné. Vím že jsem sliboval velkou aktualizaci, ta se však zatím nekoná. Ale pozor říkám zatím, kdo ví, jak to bude příště. Teď tu však pro vás mám rozhovor se samotným Mrakoplašem, několik dobrodružství, jmen a článek o amuletech. DrD v téhle aktualizaci moc velký prostor nedostalo a tak to příště určitě nahradím. Příště by také měly přibýt recenze na hry všeho druhu a samozřejmě nebude také chybět rozhovor, s nějakou známou fantasy postavou. Co se týče Web Story Vildova krádež, tak ta už konečně bude příště také pokračovat. No to by snad bylo vše co jsem chtěl napsat, tak hurá do čtení nových věcí :)

Slim

 

Víc snad příště  (12.6.2004)

Uplynul celý měsíc a moc se tu toho nového neobjevilo. Však to znáte samé učení a podobně. Do příště se budu snažit shromáždit mnohem víc věcí, abych se doplnil tento restík. Přesunul jsem Svět na naidon.aragorn.cz, kde na něm bude pracovat více lidí a bude od základů změněn. Co se týče Vildovy krádeže, už usilovně pracuji na pokračování a tak tady co nevidět bude. Možná jste si všimli, že sem dostal pár věcí od přispěvatelů, takže pokud se vám něco suší doma a chcete se pochlubit ostatním tak posílejte. Snad vás potěším trochou velmi krásných obrázků v Galerii

Slim

 

Nový vzhled   (12.5.2004)

Ti co tu už někdy byly si asi nemohli nevšimnout nového vzhledu stránek. Není sice nijak výrazně změněn, ale i tak je. Byly přidány nějaké nové sekce, vše přehledně roztříděno a tak doufám že se vám to bude líbit. Snažil jsem se jak se dalo.Taky jste si možná všimli, že jsem si změnil nick a konečně se rozhodl, že budu používat jen jeden. Takže od teď to tu už povede Slim.

Slim