Spolupráce

Máte zájem něčím přispět na tyto stránky? Chcete se nějak aktivně podílet svými články? Můžete začít spolupracovat a to hned několika způsoby.Pokud byste měli zájem o nějaký druh spolupráce, pište na tento mail.

1. Umístění odkazu nebo baneru

Pokud se vám líbí tyto stránky a chtěli byste umístit odkaz, nemáme nejmenších námitek.Pokud na své stránky umístíte nás mini baner, tak velmi rádi umístíme ten váš zase sem. Normální výměna odkazů, kterou všichni dobře známe. Stačí jen umístit tento text do html kódu stránek.

<a href="http://www.esence.wz.cz"><img src="http://www.esence.wz.cz/img/baner.jpg" width="88" height="31"></a>

 

2. Přispěvatel

Být přispěvatel je velmi jednoduché, jednou za čas pošlete nějaký ten příspěvek, který jste zrovna vytvořili. Nikdo vás do toho nebude nijak tlačit a pokud už nebudete chtít přispívat, nic se nestane. Máte třeba jen jedno dílko a chtěli byste ho tu vystavit, tak ho prostě pošlete a pokud bude dobré tak ho tu rádi umístíme.

 

3. Autor

Být autorem už chce trochu víc, něž se jen pár příspěvků.Autor si už může třeba založit i vlastní sekci pokud do ní bude kvalitně přispívat. Od autora se už čeká větší zapojení, než od přispěvatele. Pokud byste chtěli být autory, měli byste mít ze začátku nějaké věci, co by přesvědčili o tom, že nejste jen tak nějaký pisálek.