Povolání

Nové věcičky ke starým známým povoláním.Zbraně, kouzla, lektvary a další věci, které se vám budou v určitě hodit.Plánuji také rozšíření i o povolání od šesté úrovně.

>> Válečník

Je silný a houževnatý. Vládne mnoha druhy zbraní a umí se v jejich používání zdokonalovat. Jsou nepostradatelní všude tam, kde je zapotřebí hrubá síla. Žádná družina si nemůže dovolit jít do jeskyně bez válečníka. V družině je místo válečníka vpředu a na krajích – tam, kde je možno očekávat útok.

 

>> Hraničář

Je silný a moudrý. Zná přírodu a tvory. V boji má určitá omezení, ale stále může být platným bojovníkem. Je vhodný jako silná zadní stráž. Žijí zpravidla hluboko v hvozdech. Jsou vynikající lovci a stopaři.

 

>> Kouzelník

Je chytrý a umí ovlivňovat druhé. Není příliš silný v boji. Dávají přednost samotě, ve které studují svá kouzla, a stýkají se jenom se svým učitelem.

 

>> Alchymista

Je šikovný a leccos vydrží. Zabývá se výrobou lektvarů a různých kouzelných předmětů. V boji většinou nepomáhá přímo, ale prostřednictvím svého umění.

 

>> Zloděj

Je mrštný a umí se vloudit do přízně jiných lidí. V boji zpravidla nestojí v první řadě, ale dokáže i tvrdě zasáhnout. Jen neradi odhalují svou profesi. Dokáží být velice zábavní společníci.