Články

>> Shak-Dohein  autor: BASTARD

Elfí taneční čepele "Shak-Doheim" patří mezi starodávné elfské zbraně, jejichž umění je již skoro zapomenuto. V dávných věcích se bardi tančící s těmito čepelemi sdružovali do skupiny zvané "Shak-herogrim - tančící s divokým větrem", do kterého mohl vstoupit pouze bard znalý umění tance se zbraněmi a jeho učeň.


 

>> Tvorba Světa DrD   autor: Deever

Ano, ten okamžik je tady. Právě Vás vaše nová družina zvolila jak svého nového PJ. Vy se nyní máte ponořit do okouzlujícího světa Dračího doupěte, vytáhnout z něj pro svou družinu to nejlepší a připravit jí desítky a stovky hodin kvalitní zábavy. Zpočátku se to bude zdát jednoduché. Není nic jednoduššího, než v souladu s pravidly naházet do pár místností v podzemí pár ošklivých nestvůrek z bestiáře a pár pastí z příkladů v knize. A to je ta největší chyba, jako můžete udělat. Já se Vás v příštích několika tisících znacích pokusím provést všemi skalisky, na jaké jen můžete narazit a pokusím se, abyste neztroskotali. Naše povídání bude rozděleno do dvou částí.


 

>> Gradování  autor: Zyt

Na DrD mě hodně štvaly zbroje-hlavně plátová a rytířská, protože si je nemohl člověk sám sestavit.A taky zbraně, protože šermíř se starou skřetí šavlí asi nedokáže to samé, jako s kusem z královských sbírek.Proto mě napadlo grádování(na lepší název jsem nepřišel), které spočívá v tom,že čím lepší zbraň-zbroj máte, tím jste nebezpečnější.


 

>> Vesnické zbraně  autor: Slim

Krátký článek o nástrojích, které lze snadno použít jako zbraně.